/Kolejna porażka Lecha. Korona lepsza od Kolejorza

Kolejna porażka Lecha. Korona lepsza od Kolejorza

W czwartej kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań przegrał z Koroną Kielce 1:4. Fatalna seria przy Bułgarskiej trwa.

Już w 6. minucie spotkania Aziz Tetteh za faul na Jacku Kiełbie otrzymał czerwoną kartkę. Grający w osłabieniu Kolejorz wyszedł jednak na prowadzenie. Po zagraniu Radosława Majewskiego piłka odbiła się od jednego z rywali,  trafiła do Marcina Robaka, który strzelił pierwszego gola dla Lecha w tym sezonie w lidze.  Chwilę później było 1:1. W polu karnym faulował Kędziora, a Sekulski pewnie wykorzystał „jedenastkę”.

W 50. minucie Korona Kielce wyszła na prowadzenie. Po asyście Kiełba, Sekulski drugi raz wpisał się na listę strzelców. Lech chciał szybko odpowiedzieć, jednak po uderzeniu Robaka piłka minimalnie przeszła obok słupka. W 70. minucie Miguel Palanca mocno uderzył z ok. 20 metra i pokonał Jasmina Buricia. W końcówce spotkania Lecha dobił Grzelak, który po rzucie rożnym wyskoczył w polu karnym najlepiej i pokonał bośniackiego bramkarza.

KORONA KIELCE 4-1 (1-1) LECH POZNAŃ