/Termalica nadal w formie! Słoniki lepsze od Ruchu

Termalica nadal w formie! Słoniki lepsze od Ruchu

Bruk-Bet Termalica pokonała 1:0 chorzowski Ruch.  Autorem jedynego gola w spotkaniu był Vladislavs Gutkovskis.

Mocno zmotywowani na spotkanie wyszli podopieczni trenera Michnieiwcza, którzy chcieli udowodnić swoją dobra dyspozycję. Efekty przyszły szybko, bo w 23 minucie fatalny błąd popełnił Kamil Lech, a błąd bramkarza wykorzystał  Vladislavs Gutkovskis.

Chorzowianie kilkakrotnie chcieli zagrozić bramce rywali, lecz Krzysztof Pilarz fenomenalnie bronił strzały Ćwielonfa i Kowalczyka, którego strzał zatrzymał się na słupku. Kilka minut później zawodnik został wyrzucony z boiska, po faulu na Gustkovskisie.

W drugiej części meczu Słonie broniły dostępu do własnej bramki, a gospodarze bezskutecznie atakowali. Tuż po przerwie minimalnie spudłował Eduards Visnakovs. Druga połowa nie należała do najciekawszych i wynik z pierwszej połowy utrzymał się przez kolejne 45 minut.

Ruch Chorzów – Bruk-Bet Termalica 0:1 (0:1)

Bramka: Vladislavs Gustkovcks