/Lech interesuje się zawodnikiem z I ligi!

Lech interesuje się zawodnikiem z I ligi!

Lech Poznań potrzebuje rewolucji kadrowej, aby spełnić oczekiwania swoich kibiców na nowy sezon. W związku z tym włodarze klubu z Poznania próbują pójść w ślady gdańskiej Lechii i pozyskać w ciągu jednego okienka całkiem sporo graczy. Kto tym razem?

W oko trenerowi Urbanowi wpadł 28-letni lewy obrońca Zagłębia Sosnowiec – Žarko Udovicić. W tym sezonie Serb zagrał w 25 meczach swojej drużyny i asystował dwukrotnie.

Jedyne co może stanąć na drodze Lechowi, to…przepisy rozgrywek Ekstraklasy. Jak się okazuje, ten zawodnik jest ostatecznością i Lech raczej skupi się na pozyskaniu gracza, który posiada paszport UE, ponieważ od nowego sezonu będzie mogło występować w polskim klubie tylko dwóch zawodników spoza Unii Europejskiej i EFTA. Udoviciciem interesuje się też Cracovia, która może wykorzystać ten fakt i pozyskać dynamicznego obrońcę.

Michał PERZANOWSKI

Kibol Kolejorza. Nie boi się tak o sobie mówić - z wykształcenia jest filologiem polskim, więc wie, co słowo "kibol" oznacza w gwarze wielkopolskiej. Na międzynarodowej arenie od ponad 10 lat dopinguje Borussię Dortmund oraz Chelsea Londyn. W wolnych chwilach biega i jeździ na rowerze.