/Podział punktów w Bielsku!

Podział punktów w Bielsku!

Podbieskidzie Bielsko – Biała zremisowało dzisiaj z Ruchem Chorzów 1-1. Oba zespoły bramki zdobyły po rzutach karnych.

Mecz wspaniale rozpoczął się dla gospodarzy. Już w 13 minucie Kowalski z łatwością ograł Konczkowskiego, który spóźniony sfaulował przeciwnika. Sędzia bez wahania wskazał na wapno, a gola z rzutu karnego zdobył Dariusz Kołodziej. Bramka zdobyta w tak wczesnej fazie spotkania ustawiła grę aż do końca pierwszej polowy. Gospodarze wycofali się do obrony a Ruch próbował wyrównać wynik wyprowadzając kontrataki. Mimo starań Niebieskich to Podbieskidzie schodziło do szatni z przewagą.

Druga połowa tego spotkania lepiej rozpoczęła się dla Ruchu Chorzów, który starał się doprowadzić do wyrównania. W 59 minucie Surma świetnie znalazł w polu karnym Stępińskiego, ale jego strzał głową został obroniony przez Zubasa. Pięć minut później Niebiescy zdobyli upragnioną bramkę. Kohei Kato ostro zaatakował Iwańskiego w polu karnym i sędzia po raz kolejny w tym spotkaniu podytkował rzut karny. Do piłki podszedł Stępiński i doprowadził do wyrównania. Goście próbowali podwyższyć wynik i wygrać to spotkanie, ale oddawali jedynie niecelne uderzenia.

Aktualnie Ruch zajmuje 4 miejsce w tabeli z 28 punktami na koncie, a Podbeskidzie z siedmioma „oczkami” jest aktualnie na 12 pozycji.

Podbieskidzie Bielsko – Biała – Ruch Chorzów 1-1

1:0 – Dariusz Kołodziej (k.) 14′
1:1 – Mariusz Stępiński (k.) 65′

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Emilijus Zubas – Adam Pazio, Krystian Nowak, Celestine Lazarus, Frank Adu Kwame – Jakub Kowalski (70′ Kamil Jonkisz), Dariusz Kołodziej, Mateusz Możdżeń, Kohei Kato – Robert Demjan, Mateusz Szczepaniak

Ruch Chorzów: Matus Putnocky – Martin Konczkowski, Rafał Grodzicki, Mateusz Cichocki, Paweł Oleksy – Łukasz Surma, Maciej Iwański – Kamil Mazek, Patryk Lipski, Tomasz Podgórski (59′ Marek Zieńczuk) – Mariusz Stępiński (82′ Michał Efir)

Żółte kartki: Adam Pazio (Podbeskidzie Bielsko-Biała) oraz Marek Zieńczuk (Ruch Chorzów)

Co lubię? Liverpool, ranne wstawanie (czasami), podróże po Europie, hokej; czego nie lubię? Manchesteru United, marchewki, rozpakowywania walizki.