/Liga Mistrzów, środa

Liga Mistrzów, środa

Arsenal Londyn – AS Monaco

Pierwsza bramka dla zespołu z Monaco padła w 38 minucie, gdy Kondogbia z trzydziestu metrów strafił do bramki gospodarzy. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy goście podwyższyli swoje prowadzenie. Po stracie Cazorli, Berbatow przejął piłkę i pokonał Ospinę. Kolejne bramki padały już w doliczonym czasie gry. Najpierw do siatki trafił Oxlade – Chamberlain zdobywając pierwszego gola dla Kanonierów. Trzy minuty później nadzieje Arsenalu zakończył Ferreira – Carrasco podwyższając zwycięstwo gości na 1-3.

Arsenal Londyn – AS Monaco 1:3 (0:1)

Bramki: Alex Oxlade-Chamberlain – Geoffrey Kondogbia, Dymitar Berbatow, Yannick Ferreira-Carrasco

Arsenal Londyn: David Ospina – Kieran Gibbs, Laurent Koscielny, Per Mertesacker, Hector Bellerin – Francis Coquelin (Alex Oxlade-Chamberlain 68.), Santi Cazorla (Tomas Rosicky 81.), Mesut Oezil, Alexis Sanchez, Danny Welbeck – Olivier Giroud (Theo Walcott 70.)

AS Monaco: Danijel Subasić – Ibrahima Toure, Wallace, Aymen Abdennour, Elderson – Nabil Dirar (Layvin Kurzawa 82.), Geoffrey Kondogbia, Fabinho, Joao Moutinho, Anthony Martial (Bernardo Silva 84.) – Dymitar Berbatow (Yannick Ferreira-Carrasco 75.)

Bayer Leverkusen – Atletico Madryt

Od początku obie drużyny grały spokojnie co przekładało się na małą liczbę sytuacji bramkowych i późniejszy wynik spotkania. Pierwsza i jedyna bramka w tym meczu padła w 57 minucie, gdy Calhanoglu mocnym strzałem pokonał bramkarza gości wyprowadzając niemiecką drużynę na prowadzenie. Wynik nie zmienił się już do końca spotkania.

Bayer Leverkusen – Atletico Madryt 1:0 (0:0)

Bramka: Hakan Calhanoglu

Czerwona kartka: Tiago (druga żółta)

Bayer Leverkusen: Bernd Leno – Roberto Hilbert, Kyriakos Papadopoulos, Emir Spahić, Wendell – Gonzalo Castro, Lars Bender (Simon Rolfes 68.), Karim Bellarabi, Hakan Calhanoglu (Julian Brandt 87.), Son Heung-Min – Josip Drmić (Stefan Kiesslin 80.)

Atletico Madryt: Miguel Angel Moya – Juanfran, Miranda, Diego Godin, Guilherme Siqueira (Jesus Gamez 38.) – Arda Turan (Fernando Torres 64.), Gabi, Tiago, Saul Niguez (Raul Garcia 42.) – Antoine Griezmann, Mario Mandzukić

Co lubię? Liverpool, ranne wstawanie (czasami), podróże po Europie, hokej; czego nie lubię? Manchesteru United, marchewki, rozpakowywania walizki.