/O trzy punkty z Armenią

O trzy punkty z Armenią

Dziś o 20:45 reprezentacja Polski podejmie na Stadionie Narodowym Armenię. Będzie to trzecie spotkanie eliminacyjne Polaków do Mistrzostw Świata w Rosji w grupie E.

W sobotę podopieczni Adama Nawałki pokonali Danię 3:2. Niepokojącym faktem było to, iż Polacy prowadząc 3:0 po hat-tricku Lewandowskiego doprowadzili do nerwowej końcówki spotkania, w której to goście mogli doprowadzić do podziału punktów.

W dzisiejszym spotkaniu na pewno nie zobaczymy Arkadiusza Milika, który wczoraj przeszedł operację kolana. Zgrupowanie opuścili także Michał Pazdan oraz Łukasz Piszczek, więc trener biało-czerwonych może mieć kłopot z zastąpieniem graczy podstawowej jedenastki. Mimo, iż nasz dzisiejszy przeciwnik na własnym stadionie poległ Rumunii aż 5:0, nie można go lekceważyć. Dla nas najważniejsze jest zdobycie kolejnych trzech punktów, aby z pierwszego miejsca wyjść z grupy.

Kibiców, którzy nie mogą pojawić się dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie, zapraszamy do oglądania Polsatu, gdzie będzie transmitowany mecz

Natalia Grygiel